Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

Projekt Erasmus - HISZPANIA
ERASMUSPLUS3-1024x550 Walencja

Zatwierdzono projekt „Erasmus + szansą na lepszą przyszłość zawodową” dla uczniów technikum ZSP Trzcianka na okres 01.09.2019 – 31.08.2021! To duży sukces nauczycieli poszerzający ofertę edukacyjną szkoły i zwiększający atrakcyjność szkolnictwa zawodowego w powiecie czarnkowsko – trzcianeckim. 

Czytaj więcej:
 
Pożegnanie absolwentów Sienkiewiczówki!
 1

Dnia 26 kwietnia 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość pożegnania uczniów klas czwartych w specjalnościach technik hotelarstwa, technik ochrony środowiska i technik żywienia i usług gastronomicznych.

Czytaj więcej:
 
Strajk - komunikat

Trzcianka 26.04.2019 r.

KOMUNIKAT

W związku z zawieszeniem akcji strajkowej informuję, że od poniedziałku 29.04.2019 r. zajęcia będą odbywać się zgodnie z nowym planem lekcji, który już wkrótce na stronie szkoły.

 

 

Wioletta Folwarczna-Nowak

Dyrektor ZSP w Trzciance

Czytaj więcej:
 
REKRUTACJA TRWA!

pl TABLICA2019

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty naszej szkoły!

ZAPRASZAMY - CZEKAMY NA CIEBIE !

Czytaj więcej:
 
Akcja strajkowa nauczycieli
Strajk

W związku z zapowiedzianą akcją strajkową,  zaplanowaną od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania, informujemy, że zajęcia dydaktyczne mogą się nie odbyć.

Wszystkim uczniom, którzy w dniach strajku przybędą do szkoły, zostanie zapewniona opieka. Jednocześnie apelujemy o rozważenie możliwości pozostania uczniów w domu.

Prosimy o śledzenie bieżących informacji na stronie szkoły i na dzienniku elektronicznym.

Czytaj więcej:
 

Podkategorie

  • Extensions

    The Joomla! content management system lets you create webpages of various types using extensions. There are 5 basic types of extensions: components, modules, templates, languages, and plugins. Your website includes the extensions you need to create a basic website in English, but thousands of additional extensions of all types are available. The Joomla! Extensions Directory is the largest directory of Joomla extensions.

  • zsp
poprz.12345678910nast.