Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

  • DSC_0333

    DSC_0333

  • DSC_0095

    DSC_0095

  • DSC_0024

    DSC_0024

  • DSC_0072

    DSC_0072

  • DSC_0048

    DSC_0048

  • DSC_0248

    DSC_0248

  • DSC_0021

    DSC_0021

  • DSC_0132

    DSC_0132

  • 09

    09

  • DSC_0338

    DSC_0338

  • DSC_0241

    DSC_0241

  • DSC_0104

    DSC_0104

  • DSC_0298

    DSC_0298

  • DSC_0138

    DSC_0138

  • DSC_0039

    DSC_0039

  • DSC_0109

    DSC_0109

  • DSC_0008

    DSC_0008

  • DSC_0022

    DSC_0022

  • DSC_0075

    DSC_0075

  • DSC_0187

    DSC_0187

  • DSC_0051

    DSC_0051

  • DSC_0115

    DSC_0115

  • DSC_0056

    DSC_0056

  • DSC_0002

    DSC_0002

  • DSC_0326

    DSC_0326

  • DSC_0097

    DSC_0097

  • DSC_0325

    DSC_0325

  • DSC_0136

    DSC_0136

  • DSC_00022

    DSC_00022

Pracownicy

Dyrektor:

Wioletta Folwarczna - Nowak

Z-ca dyrektora:

Lidia Zielińska

Kierownik szkolenia praktycznego:

Anna Nitschke

Kadra pedagogoczna:

Marzena Bielska - Michlewicz wychowanie fizyczne
Krzysztof Bukowski fizyka, informatyka, przyroda, wychowawca internatu
Eugeniusz Dachowski wychowanie fizyczne
Anna Gajowa przyroda, przedmioty zawodowe
Giernalczyk Grażyna edb, przedmioty zawodowe
Małgorzata Glegoła - Kubacka matemetyka
Lidia Oświecimska pedagog
Magdalena Ignasińska geografia, j. niemiecki
Hanna Kolonista - Kujawska j. polski
Alicja Kukiel przedmioty zawodowe
Wiesław Łotysz j. angielski
Stanisław Malicki j. angielski
Justyna Młynarczyk kierownik internatu 
Anna Nitschke j. niemiecki
Dorota Pałasz przedmioty zawodowe, przedsiębiorczość, doradztwo zawodowe , wychowawca Internatu
Jolanta Perz - Straga bibliotekarz, wychowawca Internatu, doradztwo zawodowe
Sylwia Rataj przedmioty zawodowe, biologia 
Małgorzata Szadkowska j. polski , j. niemiecki
Marcin Walkowiak wos, historia, wok
Paweł Salamon instruktor praktycznej nauki zawodu
Dariusz Wołk wychowanie fizyczne 
Łukasz Soczek religia 
Katarzyna Hajducka przedmioty zawodowe 
Lidia Zielińska przedmioty zawodowe 

 

Pracownicy biurowi:

Dorota Kaczmarzewska referent
Małgorzata Banaszkiewicz główny księgowy
Grażyna Kozłowska specjalista do spraw administracyjno-kadrowych
Elżbieta Zawal pomoc biurowa
Robert Kaczorowski st. dozorca-robotnik do prac lekkich
Jan Łaniewski robotnik do prac lekkich
Beata Obrał sprzątaczka
Beata Ostrowska zastępca głównego księgowego
Maria Superczyńska dozorca do prac lekkich
Katarzyna Wydra sprzątaczka
Violetta Żylińska sprzaątaczka