Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

DRZWI OTWARTE w zmodernizowanej Bibliotece Publicznej
00

 W ostatnim tygodniu przed feriami uczniowie naszej Sienkiewiczowki wzięli udział, podczas lekcji polskiego, w zwiedzaniu biblioteki miejskiej. Jej remont i modernizacja, które odbyły się w ramach projektu ,,Nowy design-nowa jakość” trwały ponad rok i zaskoczyły wszystkich efektem!

01 02 03
04 05 06
07 08 09

 

  Uczniowie wraz ze swoimi polonistami mieli możliwość obejrzenia każdego działu, zapoznania się z ich bogatymi ofertami - nie tylko książek i czasopism, ale także nowoczesnych urządzeń multimedialnych, z zasadami funkcjonowania. Naszym oczom ukazała się tradycyjna biblioteka w niezwykle nowoczesnej odsłonie! Paniom - przewodniczkom po wielu czytelniach i księgozbiorach bardzo dziękujemy za merytoryczne i sympatyczne oprowadzenie nas!

/ ZSP KULTURA /

10 11 12
13 14 15
16 17 18