Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

Bal Studniówkowy 2018
01

26 stycznia b.r. odbył się Bal Studniówkowy klasy IVa technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz technikum hotelarstwa. Impreza odbyła się w restauracji „Złota Kaczka” w Trzciance.

 

02 03 04
05 06 07
08 09 10

Jest to symbol ważnego czasu dla młodzieży – wejścia w dorosłe życie. Już po egzaminach zawodowych, a jeszcze przed maturą, uczniowie mogli na chwilę zapomnieć o wysiłku nauki. Zabawa udała się wyśmienicie i zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, wspaniale spędzili czas i będą mile wspominać wspólne tańcowanie.

Wydarzenie zaprezentowali nasi maturzyści – Zuzanna Stepniowska i Jakub Waluk. Pani dyrektor, Wioletta Folwarczna-Nowak, rozpoczęła bal zapalając symboliczny znicz.

11 12 13
14 15 16
17 18 19

 

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji Studniówki – przede wszystkim Państwu Edycie i Andrzejowi Grzybek oraz Pani Aldonie Staszkiewicz. Dziękujemy również nauczycielom wychowania fizycznego Eugeniuszowi Dachowskiemu oraz Dariuszowi Wołk za choreografię i naukę tańca poloneza.

Uczniom jeszcze raz życzę aby w dorosłym życiu czerpali radość z otaczającego ich świata!

Wychowawca klasy

Stanisław Malicki