Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

ZŁOTO NA MISTRZOSTWACH POLSKI w BADMINTONIE dla ROKSANY MISZKURKI !!!
IMG 2698

       Uczennica klasy IIa zsz, Roksana Miszkurka, wywalczyła na Mistrzostwach Polski w badmintonie ''Sprawni Razem'' (5-6.11.2016) złoty medal w grze podwójnej, wspólnie z uczennicą Gimnazjum nr 1, Weroniką Wesołowską !!!

IMG 2695

 

       Z tej właśnie okazji Roksana otrzymała zaproszenie na sesję Rady Miejskiej w Trzciance (24.11.br.), podczas której burmistrz, pan Krzysztof Czarnecki, przekazał uczennicy naszej szkoły, w obecności radnych oraz zaproszonych sportowców i trenerów, gratulacje, dyplom i podziękowanie za promocję Trzcianki w kraju.

     Dołączamy się do gratulacji i życzymy Roksanie kolejnych sportowych sukcesów !!!

 

/red. M.Michlewicz- wychowawca IIa zsz/