Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

Zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016!
01

24.06.2016 roku o godz.9.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego. Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk pani dyrektor świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców oraz listy pochwalne. Szczególnie serdecznie pożegnani zostali uczniowie klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy rozstawali się dziś ze szkołą i od jutra rozpoczną dorosłe już życie. Najlepsza absolwentka - Karolina Marciniak z klasy III AZ miała zaszczyt wpisania się do Złotej Księgi Absolwentów.

02 03
04 05

 

Podsumowane zostały również liczne konkursy przedmiotowe, sportowe i artystyczne, wręczono wiele podziękowań i wyrazów uznania dla pracy naszej młodzieży. Niektórzy, najbardziej aktywni uczniowie pojawiali się na scenie kilkakrotnie!

Uroczystość uświetnili swoim występem Natalia Matus z kl. I AT, Patrycja Kamińska – kl. II AT oraz niezastąpieni w kwestiach muzycznych nauczyciele naszej szkoły: pan Wiesław Łotysz oraz pan Marcin Walkowiak, a prowadzącymi (bardzo profesjonalnie!) były Klaudia Jaworska i Joanna Polcyn z kl. I AT przy wsparciu technicznym Jakuba Waluka z kl. II AT.

06 07
08 09

 

Na zakończenie uroczystości odbyły się spotkania w klasach z wychowawcami, gdzie wszyscy uczniowie otrzymali swoje upragnione świadectwa.

Wszystkim gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji, dużo słońca, radości i uśmiechów. Do zobaczenia we wrześniu. A naszym drogim absolwentom – powodzenia w dorosłym życiu!

10 11

 

Organizatorzy: M. Ignasińska i S. Malicki