Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Henryka Sienkiewicza w Trzciance

LUDZIE WIERSZE PISZĄ...
01

  ….a wśród nich także uczennica  naszej szkoły, Joanna Polcyn, która wzięła udział  w Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza „O Złote Pióro Iłły”, zorganizowanym przez  trzcianecką Bibliotekę Publiczną. Jako jedna z finalistek konkursu Joasia wystąpiła na gali tego Turnieju, prezentując szerokiej publiczności swój autorski wiersz.

02 03
04 05

 

Oceny przedstawionych utworów dokonało jury, które tworzyli: pan Jerzy Grupiński -  poznański poeta, krytyk literacki i animator kultury, pani Zuzanna Przeworska – poetka, dziennikarka i wydawca oraz pan Jan Janusz Tycner – instruktor teatralny  i poeta z Poznania. Joanna jeszcze tym razem nie zdobyła statuetki, ale przecież to dopiero początek Jej drogi twórczej. Najważniejsze, że wiersz został zauważony przez wybitnych znawców poezji i bardzo dobrze odebrany przez publiczność. Poza tym Joasia prezentowała się zjawiskowo.

06 07
jury TJW statuetka TJW

 

/red. Hanna Kolonista-Kujawska/